Vizyonumuz

hoşgeldin mesajı

Biz kimiz ?

Kurulduğu günden bugüne kaliteyi ana maddesi olarak benimsemiş,sektörün tüm ihtiyaçlarını göz önünde tutarak hareket eden,başarılı ve isteğe uygun hizmetleri sayesinde piyasada önemli yer edinmiştir.
Asya Manken İstanbul’un Anadolu yakasında çalışmalarına devam etmektedir.Sınırsız sayıda ürüne sahip olan bu firmanın amacı çok sayıda isteğe en uygun hizmeti sağlamaktır.
Vitrin Mankenleri & Terzi Mankenleri & Prova Mankenleri & Aksesuarlar gibi bir çok ürün kolu olan firmamızın bir çok referansı mevcuttur.
Her geçen gün büyüyen bu yapının amacı çıtayı maksimum seviyede tutup sizlere daha kaliteli,teknolojik,üstün performans ve tasarım ile tek tercih olmaktır.

FAQ

Evet var,istediğiniz sayıda satışımız bulunmakta.

Vadeli satışımız yoktur.Ancak kredi kartı,çek,ve hesaba havale şeklinde çalışmaktayız.
 
Evet var,malzemenin durumuna ve yerin konumuna göre cüzzi bir ücret karşılığında nakliye hizmetimiz var.
 
Hayır,fiyatlarımız +KDV şeklindedir.
 
Hayır,fakat ücret alıcıya ait bir şekilde ambar ve kargo yoluyla gönderim yapabiliriz.
 
 
Evet,mağazamız da ürünlerimizi hazır ve kurulu bir şekilde görebilirsiniz.
 
 

FAQ

Neredeyse Anadolu yakasının tamamına hizmet vermekten dolayı gururluyuz.Günümüzün teknolojisi ile birlikte Manken hizmetimiz tam gaz devam etmekteyiz.

Asya Manken olarak sektörde daha önceden Hakan Raf adı altında çalışmalarımızı sürdürmekteydik.Sektöre öncü olma yolunda Asya Manken adında ki alt markamızla tecrübeye dayalı hızla yükselmekteyiz.

Uzun yıllardır hizmetimiz aynı kalitede devam etmekte olduğundan ürünlerimizin kalitesinden şüphe duymuyoruz.En büyük garantimiz müşterilerimizin memnuniyeti..

0%
Finansal Hizmetler
0%
İş Hizmetleri
0%
Tüketici Ürünleri
0%
Enerji ve Çevre Puanı