Vitrin ve Banko Çeşitleri

Cam BANKO VE VİTRİNLER

Bankolar mağazanızı ziyaret eden müşterilerinizi karşılamak amacıyla kullanabileceğiniz ürünlerdir.

Müşterilerinizin mağazanız ile ilgili ilk izlenimlerini edindiği alanda yer alması sebebiyle kimliğinizi en iyi şekilde yansıtacak yapıda tercih edilmelidir. Mağazanızın girişinde yer alacak bankoları kullanacak çalışanınız için de en verimli şekilde tasarlanmaları gerekmektedir. Tek kişilik ve çift kişilik olarak tercih edilebilecek bankolarımızda cam ve alüminyum gibi farklı malzemelerden üretilmiş modeller bulunmaktadır. Dilerseniz camlı alüminyum gibi hibrit banko modellerini de tercih edebilirsiniz.

Cam bankolar için kare, oval ve dikdörtgen tasarımları tercih edebileceğiniz gibi sitemizde büfe ve kürsü ihtiyaçlarınıza yönelik çözümlere de ulaşabilirsiniz.

Vitrinler daha çok dekoratif amaçlı kullanılan çoklu bölmelere sahip alanlardır. Camlı vitrin ve camlı bankolar ahşap ve metal malzemeler ile birleştirilerek de üretilebilir. Klasik ve sade, retro veya renkli ve modern tasarımlarda vitrin modellerini sitemizde bulabilirsiniz. Ürünlerinizi en iyi şekilde göstermek için geniş yelpazeye sahip vitrin çeşitlerimiz ve camlı banko modellerimiz arasından ihtiyacınıza en uygun olanı bulabilirsiniz.

Modeller

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın..